EĞİTİM

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüs salgını sebebiyle işlerimizi uzaktan yürüteceğimiz bu dönemde eğitimlerimize de geçici bir süre Online olarak devam edeceğiz. Uzmanlarımızdan alacağınız birebir Online Advance Eğitimler ile tasarımdan üretime kadar tüm kadroların uzman bir kadro ile iş birliği yapmasını sağlayabilecek, süreçlerinizin kalitesini arttırırken maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. 

İNFORMATİK INNOVATION Bilişim A.Ş.olarak, 30 yılı aşan tecrübe ve uzmanlığımızla odak noktamız, gittikçe daha akıllı bir hale gelen ve duvarların kalktığı günümüz dünyasında şirketlerin ürün ve hizmetleri için rekabet avantajı elde etmelerine ve bunu sürdürmelerine yardımcı olan kurumsal çözümler sunmaktır.

PTC®'nin eğitim, destek ve uygulama ortağı olarak, son derece deneyimli ve kalifiye PLM / CAD / CAM / CAE ve Kalite çözüm mühendislerinden oluşan profesyonel ekibimiz ile tüm ihtiyaçlarınıza uçtan uca çözümlerimizle cevap verebiliriz.

Talep ve sorularınız için bize ulaşın

 

İNFORMATİK INNOVATION EĞİTİM VİDEOLARI

Eğitim sayfalarımızda PLM, CAD, CAM, CAE, SLM, QLM ve diğer tüm çözümlerimizle ilgili eğitici dokümanlar, eğitim programları, videolar ve ipuçları bulabilirsiniz. İnformatik Innovation olarak tecrübe ve uzmanlığımızı sizinle paylaşıyoruz.

 

PTC eğitim dokümanları

PTC eğitim videoları

 

 

 

PTC ve İnformatik Innovation kanalları, sahada kanıtlanmış teknoloji çözümleri hakkında ayrıntılı analiz, uygulama ve araştırmalar sunar.

 

Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

SİZE ULAŞMAMIZI İSTER MİSİNİZ?

Çözümlerimiz ile size nasıl fayda sağlayabileceğimizi biz anlatalım.