Creo 4.0

İşbirliği, Organizasyon ve Verimliliği Ürün Veri Yönetimi (PDM) ile Geliştirin

Bir CAD modelinin yanlış versiyonunu değiştirdiğiniz oldu mu veya verilerinizi kaybettiniz mi? Bu noktada Ürün Veri Yönetimi (PDM) en büyük yardımcınız olabilir!

Bir PDM sistemi ile CAD dosyaları, belgeler, gereksinimler ve imalat bilgileri gibi ayrıntılı bilgileri içeren ürün yapılarını oluşturabilir, yönetebilir ve yeniden kullanabilirsiniz.

PDM,ürün geliştirme süreci boyunca doğru ve güvenilir verilerle işbirliğini ve üretkenliğizi artırmanızı sağlar.

FARKLI DÜŞÜN. DAHA FAZLA ÜRETİCİ OL. ŞİMDİ BAŞLA!

Ürünlerinizin pazara çıkma süresini kısaltın, ekiplerinizin verimli işbirliğini ve daha yüksek ürün kalitesini desteklemek için ihtiyaç duydukları kritik ürün geliştirme yeteneklerine sahip olmasını sağlayın.

Paketinizi Essentials'a Yükseltin

Parametrik ve doğrudan modellemenin gücünü birleştirerek; daha iyi ürünleri daha hızlı geliştirin. Herhangi bir CAD kaynağındaki veriyle kolayca çalışın ve verileri düzenleyin. Beklenmedik tasarım değişikliklerini hızlı bir şekilde ele alın.

Paketinizi Essentials Plus'a Yükseltin

Essentials'ın tüm gücüne ve esnekliğine Ürün Veri Yönetimi (PDM) ekleyerek sahip olun. Kolay yapılandırılması ile daha fazla işbirliği ve verimlilik sağlamak için Creo dosyalarınızı, BOM'larınızı ve ilişkili belgelerinizi güvenli bir şekilde yönetmenizi sağlar.

Paketinizi Essentials Premium'a Yükseltin

Essentials Plus'ın tüm gücünü, tasarımınızı yeni bir düzeye çıkarmak için ek yeteneklerle donatın. Güçlü simülasyon ve tasarım doğrulama araçları, gelişmiş borulama ve kablolama yönlendirmesi, entegre ürün veri yönetimi ve tasarım ortamınıza çok daha fazlasını ekleyin. Ürünlerinizin pazara çıkma süresini kısaltın, ekiplerinizin verimli işbirliğini ve daha yüksek ürün kalitesini desteklemek için ihtiyaç duydukları kritik ürün geliştirme yeteneklerine sahip olmasını sağlayın.

PTC kampanyaları sayfasına geri dönebilirsiniz

SİZE ULAŞMAMIZI İSTER MİSİNİZ?

Çözümlerimiz ile size nasıl fayda sağlayabileceğimizi biz anlatalım.