İlave Modül Kampanyası

PTC Creo Design Essentials

İLAVE MODÜL KAMPANYASI İLE YÜKSEK PERFORMANS ve DÜŞÜK MALİYET AVANTAJI

 

Mevcut lisanslarınızı, abonelik modeline geçirerek her an en güncel yeteneklere ve üst düzey desteğe erişebilir, ihtiyacınız olan en doğru aracı seçme esnekliğine sahip olabilirsiniz. Endüstrinin en sağlam 3D ürün tasarım araçlarına ve heyecan veren yeni işlevlerine ulaşarak üretkenlik ve verimliliğinizi katlarsınız.

İlave modül kampanyamız ile, mevcut lisanslarınızı abonelik   modeline geçirerek, ücretli ilave edeceğiniz kablolama-borulama,   gerçekçi görüntü alma, akıllı bağlantı elemanlar kütüphanesi,   ilişkisiz 2D ile 3D modeli ilişkilendirme, mühendislik   Hesaplama modüllerine ücretsiz sahip olabilirsiniz.

 Serbest form yüzeyleri oluşturma, simülasyon, gerçekçi görünüş   oluşturma, gelişmiş montaj yetenekleri ve gibi katmanlı üretim   manufacturing araçları ile tüm tasarım görevlerini yerine getirmek   için kendini kanıtlamış, kullanımı kolay araçlara sahip Creo Design   Essentials aynı zamanda NC ve CAM ve Kalıp tasarımı ile de   ürün kalitenizi en üst seviyede tutarken maliyetlerinizin azalmasını   sağlayacaktır. İlişkili tasarımlar ile bir CAD modelden daha   fazlasını  elde edeceğiniz, MBD (Model Tabanlı Tanımlama)   yetenekleri ile   tasarıma farklı bir bakış açısı getirir, PLM sistemleri ile problemsiz bir bağlantı sağlamanın özgürlüğünü yaşarsınız.


Creo Desing Essentials Abonelik Paketi ile Sahip olacağınız modüller:

·         Creo Parametric

·         Collaboration Extensions for Inventor and SolidWorks

·         Simulation Elite  (Line ar Structural Analysis)

·         Flexible Modeling Extension

·         Piping and Cabling Extension

·         Render Studio Extension

·         Intelligent Fostener Extension

·         Advanced Framework  Extension

·         Legacy Data Migration Extension

·         Human Factors Extension

·         Human Factors Analysis Extension

·         Mathcad Express 

SİZE ULAŞMAMIZI İSTER MİSİNİZ?

Çözümlerimiz ile size nasıl fayda sağlayabileceğimizi biz anlatalım.