ÇÖZÜMLER

 


  CAD-CAM-CAE

CAD, CAM ve CAE çözümlerimiz, yenilikçi düşünceleri, esnek ve hızlı teknolojik çözümleri sayesinde kullanılan araçtan çok hedeflediğiniz yeniliklere odaklanmasını sağlar.


  SLM

PTC Arbortext ailesi, fonksiyonel ve innovatif yazılımları ile kurumlara teknik bilgi üretme, yönetme ve yayınlama biçimlerini kolaylaştıran uçtan uca çözümler sunar.


  PLM

PTC PLM yazılım sistemi, ürün geliştirme yaşam döngüsünün tüm yönlerini yönetmenize, rekabetçi, düşük maliyetli ve yüksek kalitede ürünler geliştirmenize yardımcı olur


  QLM

PTC Windchill Quality Solutions ailesi, tüm modülleri tek bir merkezden yönetebilmenize ve modüller arasında kolayca bilgi alışverişi yapabilmenize imkan sağlar.


 ALM

PTC Global Yazılım Geliştirme ve PTC Gereksinimler ve Onaylama çözümleri ile kurumların hayatlarını kolaylaştıran ALM (Application Lifecycle Management) yani Uygulama Yaşam Döngüsü Yönetimi hakkında bilgi edinin.


  Hesaplama Çözümleri

PTC'nin hesaplama çözümü PTC Mathcad, mühendislik kitaplarına olan aşinalık ve kolay kullanım ile mühendislik hesaplamalarına odaklanmış bir yazılımın tüm güçlü özelliklerini bir arayan getiren bir çözümdür.