İzmir Teknopork'taki Teknoloji Günü Etkinliği

İzmir Teknopork'taki Teknoloji Günü Etkinliği

İzmir Teknopork'taki Teknoloji Günü Etkinliği

DAVETLİSİNİZ! 28 Şubat 2017 Salı günü TEKNOPARK İZMİR’deki Teknoloji Günü etkinliğimize sizleri bekliyoruz.28 Şubat 2017 Salı günü 12:30’da İnovasyon Merkezi ...

İnovasyon Merkezi Zemin Kat Seminer Salonu saat 12:30

İnformatik olarak 28 yıldır Türkiye’de PTC’nin ürün geliştirme süreçlerine yönelik yazılım çözümlerinin satış, kurulum, eğitim ve danışmanlık hizmetlerini yürütmekteyiz. 2016 Şubat ayından itibaren ise PTC’nin en büyük partnerlerinden biri olan Integral Group (İspanya, Portekiz, Brezilya) bünyesinde çalışmalarımıza yeni markamız ve büyüyen uzman kadromuz ile İnformatik Innovation olarak devam etmekteyiz.

28 Şubat 2017 Salı günü 12:30’da İnovasyon Merkezi Zemin Kat Seminer Salonunda organize edeceğimiz Teknoloji günümüzde PTC ürünlerini (Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD/CAM), Ürün Yaşam Döngüsü (PLM), Uygulama Yaşam Döngüsü (ALM), Servis Yaşam Döngüsü (SLM) ve Nesnelerin İnterneti (IoT) gibi bir çok çözümü ile tasarımdan imalata kadar olan süreçlerin dönüşümünü sağlamak) anlatmak üzere INFORMATIK INNOVATION EXPERTS olarak sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız. 

Etkinliğimiz sona ermiştir.